«Динамо» й «Ворскла» святкують перемогу
loader

• Динамо й Ворскла святкують перемогу

Київ: Київське «Динамо» та полтавська «Ворскла» святкують перемогу в третьому турі Ліги Європи.

Про це пишуть ЗМІ.

Відомо, що українські футбольні команди здобули перемоги в третьому турі групового раунду.

Полтавська «Ворскла» на виїзному матчі обіграла азербайджанський «Карабах» з рахунком 1:0. Єдиний м’яч у ворота команди супротивника забив форвард Владислав Кулач. Переможний гол відбувся на 3 хвилині другого тайму, коли нападник вистрілив з-за меж штрафного поля. Голкіпер «Карабаха» пропустив м’яч під руками, припустившись фатальної, як виявилось згодом, помилки. До кінця матчу рахунок залишився незмінним.

Стосовно київського клубу, то футболісти «Динамо» обіграли французький «Ренн». Перший гол з 30 метрів команді приніс поляк Томаш Кендзьора. Як виявилося, воротар Діалло не був готовий то такого потужного удару. Правда, до кінця першого тайму французам вдалося зрівняти рахунок. Цього разу вже український воротар Бойко пропустив м’яч під руками.

В другому таймі гра не йшла добре для команди «Динамо»: не вистачало травмованих Циганкова та Бесєдіна, а Шепелєв взагалі отримав жовту картку. Та згодом, на щастя українським футболістам, французи не змогли скористатися більшістю, а динамівці провели гарну контратака. Результат – Буальський приніс українській команді переможний гол.