Українські легкоатлетки здобули “золото” та “бронзу” на “Діамантовій лізі” у Римі

Українські легкоатлетки Марина Бех-Романчук та Анна Рижикова отримали “золото” та “бронзу” у стрибках у довжину та бігу з бар'єрами відповідно, на п'ятому етапі «Діамантової ліги» в Римі. Про це інформує Міністерство молоді та спорту.

“Марина Бех-Романчук перемогла у змаганнях зі стрибків у довжину з результатом 6.85 метра. Анна Рижикова фінішувала третьою у бігу на 400 метрів з бар’єрами, подолавши дистанцію за 54,50 секунди. Це особисті рекорди сезону для наших спортсменок”, – йдеться в повідомленні.

6 червня троє українських легкоатлетів завоювали медалі на турнірі в іспанському Андухарі в рамках Бронзового континентального туру. Збірна виграла нагороди всіх ґатунків: "золото", "срібло" й "бронзу".