Російські окупанти обстріляли село Степок у Сумській області. Через ворожу атаку загинув останній житель населеного пункту. Про це повідомляє видання "Суспільне".
Смерть 60-річного чоловіка підтверджена його сином, місцевою владою та Службою безпеки України. Тіло було знайдено 24 січня. Місцева влада наголошує, що ймовірно, окупанти здійснили обстріл села в минулі вихідні чи в понеділок, 22 січня.
Син загиблого стверджує, що ворожий снаряд прямо потрапив у кімнату, де знаходився його батько. Покійний був останнім мешканцем села, оскільки всі інші люди вже евакуювалися.
Село Степок розташоване неподалік від кордону з Росією, поруч із гуманітарним переходом "Покровка-Колотилівка".
Служба безпеки України розпочала розслідування щодо порушення законів та звичаїв війни, що включає в себе умисне вбивство (ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України).