Збірна України з футболу не змогла переграти Болгарію

Збірна України з футболу в Одесі провела товариський поєдинок проти Болгарії Матч завершився внічию 1:1.

Цей поєдинок був генеральною репетицією перед найважливішим матчем збірної цього року перед виїзною грою проти Боснії та Герцеговини.Протягом усього матчу Україна мала переважну перевагу над суперником, створила величезну кількість небезпечних моментів, але м'яч вперто не йшов у ворота суперника. Плюс до всього за десять хвилин до перерви наші хлопці пропустили гол.

Зрівняти рахунок українці змогли лише за десять хвилин до фінального свистка завдяки шикарному удару Тараса Степаненка з-за меж штрафного майданчика.