Збірна України перемогла Боснію і Герцеговину та вийшла у фінал кваліфікації до Євро-2024

Збірна України зіграла у Зениці з Боснією та Герцеговиною у півфіналі плей-офф кваліфікації Євро-2024, матч завершився з рахунком 2:1 на користь України. Про це повідомила прес-служба Федерації футболу України.

Першими рахунок відкрили господарі поєдинку – на 57 хвилині матчу захисник збірної України Микола Матвієнко направив м'яч у власні ворота.

Рахунок зрівняв на 85 хвилині нападник Роман Яремчук із передачі Юхима Коноплі. Менш як за три хвилини Артем Довбик вивів збірну України вперед.

У фіналі плей-офф відбору на Євро-2024 Україна зіграє з Ісландією, яка перемогла збірну Ізраїлю з рахунком 1:4. Гра відбудеться 26 березня.